Hayata Dair
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hayata Dair

Cehenneme giden yol iyi niyet taşlarıyla örülüdür...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Dil_ogrenme_yollari.rar__ Ece Vahapoğlu - Yabancı Dil Öğrenme Yolları

2 posters
YazarMesaj
s.gümüş
Admin
s.gümüş

Dil_ogrenme_yollari.rar__ Ece Vahapoğlu - Yabancı Dil Öğrenme Yolları Empty
MesajKonu: Dil_ogrenme_yollari.rar__ Ece Vahapoğlu - Yabancı Dil Öğrenme Yolları   Dil_ogrenme_yollari.rar__ Ece Vahapoğlu - Yabancı Dil Öğrenme Yolları EmptyPerş. Ekim 02, 2008 11:13 pm

http://rapidshare.com/files/146746266/Ece_Vahapoglu_-_Yabanc__Dil_ogrenme_yollari.rar

toplam 46 ders alfabe ile sifirdan baslanmis word dosyalari seklinde..

Yabancı dil öğrenmenin binbir yolu vardır. İnsanın özelliklerini ve yeteneklerini ön planda tutarak ona en uygun yolu önermek mümkün olabilir. Ancak, olmazsa olmaz birinci şart, öğrenme hırsı, yani öğrenme arzusudur..."
İshak Alaton

"Birçok kişinin nerede nasıl öğreneceğini bilememekten ya da vereceği emeklerin boşa gitmesinden çekinerek, yabancı dil öğrenemediğini sık sık görürüz. Ece Vahapoğlu'nun zevkle okunan kitabı, işte bu çekingenlikleri gideriyor ve yabancı dil öğrenmeye başlayanları özendiriyor."
Bülent Eczacıbaşı

"Bugüne kadar hiç alışılagelmemiş bir yaklaşım ile lisanın önemi çok güzel anlatılmış. Fevkalâde enteresan ve sürükleyici bir eser. Ece Vahapoğlu'nu tebrik ediyorum."
Mustafa Koç

"Bu önemli konuya değinmiş olması bir ayrıcalık... Özenle, samimiyetle hazırlanmış ve son derece faydalı bir kitap olmuş. Ece'nin İtalya tecrübesi ile birleştirdiği bilgiler de çok hoşuma gitti. Türkiye için çok güzel bir örnek..."
Donatella Piatti

"Çok orijinal bir yaklaşım. Yabancı dil öğrenmek isteyenlere pek çok yararlı ipucu vereceğini sanıyorum."
Prof. İbrahim Kavrakoğlu
http://sevginehri.yetkinforum.com
Martı

Dil_ogrenme_yollari.rar__ Ece Vahapoğlu - Yabancı Dil Öğrenme Yolları Empty
MesajKonu: Ben bu kitabı okumuştum, gerçekten de okumayanlar için kaçırılmaması gereken güzel bir eser, dil öğrenmek isteyenler kaçırmasın derim.   Dil_ogrenme_yollari.rar__ Ece Vahapoğlu - Yabancı Dil Öğrenme Yolları EmptyPtsi Ocak 05, 2009 12:10 am

ontroler demiş ki:
http://rapidshare.com/files/146746266/Ece_Vahapoglu_-_Yabanc__Dil_ogrenme_yollari.rar

toplam 46 ders alfabe ile sifirdan baslanmis word dosyalari seklinde..

Yabancı dil öğrenmenin binbir yolu vardır. İnsanın özelliklerini ve yeteneklerini ön planda tutarak ona en uygun yolu önermek mümkün olabilir. Ancak, olmazsa olmaz birinci şart, öğrenme hırsı, yani öğrenme arzusudur..."
İshak Alaton

"Birçok kişinin nerede nasıl öğreneceğini bilememekten ya da vereceği emeklerin boşa gitmesinden çekinerek, yabancı dil öğrenemediğini sık sık görürüz. Ece Vahapoğlu'nun zevkle okunan kitabı, işte bu çekingenlikleri gideriyor ve yabancı dil öğrenmeye başlayanları özendiriyor."
Bülent Eczacıbaşı

"Bugüne kadar hiç alışılagelmemiş bir yaklaşım ile lisanın önemi çok güzel anlatılmış. Fevkalâde enteresan ve sürükleyici bir eser. Ece Vahapoğlu'nu tebrik ediyorum."
Mustafa Koç

"Bu önemli konuya değinmiş olması bir ayrıcalık... Özenle, samimiyetle hazırlanmış ve son derece faydalı bir kitap olmuş. Ece'nin İtalya tecrübesi ile birleştirdiği bilgiler de çok hoşuma gitti. Türkiye için çok güzel bir örnek..."
Donatella Piatti

"Çok orijinal bir yaklaşım. Yabancı dil öğrenmek isteyenlere pek çok yararlı ipucu vereceğini sanıyorum."
Prof. İbrahim Kavrakoğlu

Dil_ogrenme_yollari.rar__ Ece Vahapoğlu - Yabancı Dil Öğrenme Yolları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TrafficShare Download beklemeden indir Multimedia Dictionary (version 1.00) Resimli Konuşan Sözlük